Homepage
Řada přípravků QUIXX®
čistí
zvlhčuje
uvolňuje ucpaný nos

Hypertonický nosní sprej s mořskou vodou z Atlantského oceánu

Pro bezpečné uvolnění ucpaného nosu a jeho čištění při nachlazení, chřipce a alergiích

  • pro děti od 6 měsíců
  • pro dospělé
  • pro těhotné a kojící ženy

Izotonický nosní sprej s mořskou vodou z Atlantského oceánu a výtažkem z Aloe vera

Pro každodenní péči o nos: zvlhčuje a čistí nos, pomáhá zklidnit a ulevit podrážděné nosní sliznici

  • pro děti od 6 měsíců
  • pro dospělé
  • pro těhotné a kojící ženy

Hypertonický nosní sprej s mořskou vodou z Atlantského oceánu a eukalyptovou silicí

Pro bezpečné uvolnění ucpaného nosu se silným osvěžujícím účinkem

  • pro děti od 6 let
  • pro dospělé

 

Právní upozornění

Zřizovatelem této webové informační služby je společnost BERLIN-CHEMIE/A. Menarini Ceska republika s.r.o., Budejovicka 778/3, 140 00 Praha 4. Služba je určena zákazníkům společnosti v České republice. Účelem internetových stránek je poskytovat informace o naší společnosti, našich produktech a dalších našich službách. Veškeré konkrétní informace byly velmi pozorně ověřeny a jsou neustále aktualizovány. Přestože ve vlastním zájmu usilujeme o přesnost, úplnost a aktuálnost obsahu stránek, nemůžeme za něj bohužel převzít jakoukoli zodpovědnost, ať již výslovně či nepřímo. Tyto stránky poskytují pouze všeobecné informace a v žádném případě nenahrazují lékařské, obchodní či jiné poradenství. Z tohoto důvodu nelze uplatňovat nárok na náhradu škody způsobenou přímo či nepřímo využitím těchto stránek a na nich obsažených informací.

Budou-li naše internetové stránky obsahovat informace třetích stran nebo na ně odkazovat, pak by tyto informace neměly být chápány jako naše doporučení. Vzhledem k tomu, že neprověřujeme přesnost ani aktuálnost či oprávněnost takových informací, nemůžeme za ně pochopitelně převzít jakoukoli zodpovědnost.

Program i jeho obsah a veškeré údaje, fotografie atd. jsou chráněny autorským právem nebo jinými právy průmyslového vlastnictví. Je zakázáno je jakkoli reprodukovat, tisknout, kopírovat a využívat pro jiné než nekomerční účely a pro osobní potřebu.

Veškerá řádně uvedená jména výrobků a další výrazy použité na těchto internetových stránkách jsou navíc registrovanými obchodními značkami. Jakékoli jejich využití je povoleno pouze s písemným souhlasem společnosti BERLIN-CHEMIE/A. Menarini Ceska republika s.r.o., Budejovicka 778/3, 140 00 Praha 4. Veškeré produkty řady QUIXX® uvedené na těchto internetových stránkách jsou zdravotními prostředky, nesou označení CE a na základě platných právních předpisů je povoleno je v České republice prodávat. Žádné informace uvedené na těchto stránkách nepředstavují nabídku ve smyslu ustanovení příslušného občanského zákoníku.

Před použitím výrobku si prosím pozorně pročtěte příbalový leták!